HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TARİHÇE . . .

Şirket olarak sektöre Gaziantep de Pazar Emlak adıyla 2005 yılında ana faliyet konumuz gayrimenkul alım-satımı ve aracılık hizmeti olarak başladık. Hızlı Gelişen sektörle birlikte , Şehre yaşanan göçlerle  şehirde büyük  bir nüfus oluşmuştur. devam eden nüfus artışının olmasının getirisi ve kentsel dönüşümünde etkisi ile artan konut ihtiyacına karşı katkı sağlamak  yaşanabilinir konutlar inşa etmek için 2012 yılında  AYEV Gayrimenkul Yapı Sanayi Ltd. Şti.  kurulmuştur. hayata geçirilen projelerimiz mutlu yaşam odaklı olmasından dolayı arzın üzerindeki taleplerin gururunu haklı olarak yaşıyoruz...   

HAKKIMIZDA . . .

Ayev Yapı olarak insanı önceleyen bir yaklaşımla inşa ettiğimiz yaşam alanlarının, insanların hayatında nasıl bir önem taşıdığını iyi biliyoruz. Daha iyi bir hayatın yolu, bütün detaylarıyla iyi tasarlanmış mekanlar oluşturmaktan geçiyor. İnsanı önemsemek, yaşam alanlarını, onun her türlü ihtiyacına cevap verebilecek donanım ve özellikte kurmak demektir. Projelerimizi belirleyen temel anlayış; insana, kente, ülkemize ve yaşadığımız dünyaya değer katmaktır. Bunu gerçekleştirirken doğaya saygıyı sürekli önde tutarak çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak mekanlarımızı doğayla bütünleştiriyoruz.

Ayev Yapı bünyesindeki bütün çalışanlar ve projelerimizde işbirliği yaptığımız tüm kurumlar, bu anlayış doğrultusunda bir farkındalıkla bu farklılığı oluşturma yeteneğindedir.

VİZYONUMUZ . . .
İnsan merkezli anlayışımızla yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla dünyanın ulaştığı en yüksek yapı teknolojilerini keşfederek büyük bir özgüvenle geleceğin yaşam alanları için projeler geliştiriyoruz.

MİSYONUMUZ . . .

İnşaat sektöründe böyle bir anlayışın öncüsü olmak amacındayız. Bilgi ve birikimimizle, yönetim kurulumuz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla bu yeni anlayışın taşıyıcıları olacak şekilde bir araya geldik.